Spotkanie wigilijne 2017

         Gwiazdka tuż, tuż. Święta coraz bliżej. Atmosfera świąteczna udziela się wszystkim z każdym dniem bardziej. Dla każdego Święta Bożego Narodzenia, to czas szczególny. Nie tylko jako wydarzenie religijne ale także to czas odpoczynku. Jest to doskonały moment aby spotkać się razem, odetchnąć, zaśpiewać kolędę i złożyć sobie życzenia.
        Spotkanie odbyło się 23 grudnia 2017.Pani dyrektor Bernadeta Stańczyk złożyła ciepłe życzenia wszystkim zebranym. Uczniowie szkoły muzycznej postarali się aby podczas spotkania rozbrzmiewało radosne kolędowanie.  
        Na szczególne wyróżnienie zasługują chóralne występy kolędowe  segmentu żeńskiego i męskiego. Segment plastyczny reprezentowała uczennica klasy II ZPSM Patrycja Trzebińska, która wykonała utwór z musicalu metro  „Uciekali”. Po występach  ksiądz Michał Stefan odczytał fragment Pisma Świętego o Bożym Narodzeniu a potem wszyscy symbolicznie podzieliliśmy się opłatkiem.
       To był udany wieczór, przy świątecznym stole było nam dobrze razem. Śpiew, rozmowy i gesty serdeczności wypełniały świetlicę szkolną. Chcieliśmy aby to spotkanie trwało jak najdłużej.
         W tym miejscu warto wspomnieć tych dzięki którym to spotkanie można zaliczyć do udanych. Konferansjerkę poprowadzili: Patrycja Lorenc i Szymon Perczyński. Przygotowaniem nagłośnienia zajął się Marek Świerczek. O zaproszenia zadbała Julia Białek, plakaty wykonał Oskar Francuz. Program artystyczny przygotowali uczniowie z Młodzieżowej Rady internatu pod przewodnictwem Jakuba Kupca, Patrycji Lorenc i Marysi Dębiny.
Jak zwykle młodzież mogła liczyć na wsparcie i pomoc wychowawców: Pani Marii Sikory, Pani Moniki, Wolskiej, Pani Anny Siedlaczek i Pana Tomasza Tomicy.Uczniowie szkoły muzycznej postarali się aby podczas spotkania rozbrzmiewało radosne kolędowanie.


 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kronika wydarzeń, wydarzenia minione. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.