Pożegnanie Maturzystów 2019

27 marca o godz. 19 – tej odbyło się spotkanie z tegorocznymi maturzystami. W miłym gronie zaproszonych gości, wśród których nie mogło zabraknąć pani dyrektor Bernadety Stańczyk, kierownika internatu pana Zbigniewa Stańko oraz wychowawców, świętowaliśmy po raz ostatni z naszymi koleżankami i kolegami: Natalią Tumasz, Wiktorią Jakubską, Moniką Żyłką, Agnieszką Głogowską, Joasią Kojzar (obecna duchem ;)), Markiem Świerczkiem i Szymonem Perczyńskim. Imprezę godnie poprowadził samorząd w składzie Patrycja Lorenc, Oskar Francuz oraz Eryk Oliwa. Przy pysznej pizzy i łakociach spędziliśmy przemiły wieczór. W programie artystycznym pojawiły się wzruszające wykonania znanych utworów między innymi Piosenki Absolwenta w oryginalnej interpretacji wokalnej Julii Białek przy akompaniamencie Eryka Żużałka oraz Ale to już było w nostalgicznym i subtelnym wykonaniu Joasi Garbacz. Nie zabrakło też wspomnień z „życia w internacie”…Zobaczyliśmy film o tym co minęło bezpowrotnie…
Przed Wami Drodzy Maturzyści nowy etap życia, na który dostaliście od nas amortyzujące poduchy do spania, miękkiego upadania i przytulania!!! Wszystkiego dobrego!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kronika wydarzeń, wydarzenia minione i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.