spotkanie opłatkowe 2014

Dnia 10 grudnia 2014 roku o godz. 19.00 w świetlicy szkolnej POSM II st. im. Karola Szymanowskiego odbyło się Spotkanie Opłatkowe społeczności internatu. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło pani Dyrektor Bernadety Stańczyk oraz księży: Tomasza Trunka i Tomasza Antczaka.
Uroczystość zainaugurowała pani Dyrektor B. Stańczyk, po czym oddała głos młodzieży. Imprezę poprowadziła Katarzyna Kołda z Kamilem Czudejem. W części artystycznej młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny. W nastrój świąteczny wprowadziły wszystkich swoim śpiewem Anna Makosz i Magdalena Żaczek. Akompaniował im Piotr Pudełko. Nad nagłośnieniem uroczystości czuwali – jak zawsze niezastąpieni – Jakub Radwański i Kacper Potępa.
Po części artystycznej nastąpiła najważniejsza chwila dzielenia się opłatkiem i składania życzeń świątecznych oraz noworocznych. Młodzież długo krążyła po świetlicy z opłatkami
w dłoniach. A na wszystkich uczestników na stołach czekały słodkości i owoce. Uroczystość upłynęła w miłej i radosnej atmosferze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kronika wydarzeń, wydarzenia minione. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.