spotkanie opłatkowe 2014

Dnia 10 grudnia 2014 roku o godz. 19.00 w świetlicy szkolnej POSM II st. im. Karola Szymanowskiego odbyło się Spotkanie Opłatkowe społeczności internatu. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło pani Dyrektor Bernadety Stańczyk oraz księży: Tomasza Trunka i Tomasza Antczaka.
Uroczystość zainaugurowała pani Dyrektor B. Stańczyk, po czym oddała głos młodzieży. Imprezę poprowadziła Katarzyna Kołda z Kamilem Czudejem. W części artystycznej młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny. W nastrój świąteczny wprowadziły wszystkich swoim śpiewem Anna Makosz i Magdalena Żaczek. Akompaniował im Piotr Pudełko. Nad nagłośnieniem uroczystości czuwali – jak zawsze niezastąpieni – Jakub Radwański i Kacper Potępa.
Po części artystycznej nastąpiła najważniejsza chwila dzielenia się opłatkiem i składania życzeń świątecznych oraz noworocznych. Młodzież długo krążyła po świetlicy z opłatkami
w dłoniach. A na wszystkich uczestników na stołach czekały słodkości i owoce. Uroczystość upłynęła w miłej i radosnej atmosferze.

This entry was posted in Kronika wydarzeń, wydarzenia minione. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.