spotkanie opłatkowe 2015

          Dnia 16 grudnia 2015 roku o godz. 19.00 w świetlicy szkolnej odbyło się Spotkanie Opłatkowe całej społeczności internatu z udziałem ks. Tomasza Trunka.
Z pewnością wszystkim zapadło w pamięć krótkie exposé pana Kierownika Internatu Zbigniewa Stańko, nawiązujące do rodzinnych spotkań przy świątecznym stole.
Wigilijną atmosferą przesycona była też część artystyczna uroczystości. Prowadzili ją maturzyści: Barbara Grzybek oraz Kamil Czudej, a przy fortepianie przygrywał wokalistkom Dawid Mrozek. W ten szczególny wieczór wszyscy zgromadzeni w sali mieli okazję usłyszeć Let`s it snow w brawurowym wykonaniu Anny Makosz. Magdalena Klasa pięknie zaprezentowała się w It`s the most wonderful time of the Year. Z przyjemnością wszyscy wysłuchali utworu Happy Christmas, który zaśpiewała Nicole Bronder przy akompaniamencie Wiktorii Platy. Jako ostatnie wystąpiły w duecie Anna Makosz
i Magdalena Żaczek. Zaśpiewały znany utwór Kuby Badacha Tak, jak śnieg. Ucztę muzyczną wzbogaciła przemiła prezentacja Dawida Mrozka, w której mieszkańcy internatu składali sobie nawzajem życzenia, opowiadali o tradycjach świątecznych i potrawach wigilijnych. Cudowny, świąteczny nastrój udzielił się wszystkim obecnym w sali.
Ks. Tomasz pobłogosławił pokarmy oraz opłatki, którymi młodzież chętnie się dzieliła. Życzeniom nie było końca. Mieszkańcy internatu celebrowali ten wyjątkowy czas wzajemnej życzliwości.
A potem każdy z uczestników spotkania, siadając do poczęstunku, otrzymał świąteczny prezent – czekoladowy lizak z życzeniami. I tak minęła Wigilia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kronika wydarzeń, wydarzenia minione. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.